oświadczenie 2

OŚWIADCZENIE

1.Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka...............................................................w zajęciach sportowych, imprezach, turniejach organizowanych przez Akademię Piłkarską „GOAL” oraz zawodach, imprezach sportowych w których Akademia Piłkarska „GOAL” uczestniczy.

Zobowiązuję się niezwłocznie informować Akademię Piłkarską „GOAL” o wszelkich okolicznościach mających wpływ na udział mojego dziecka w szkoleniu sportowym, ze szczególnym uwzględnieniem stanu zdrowia oraz problemów wychowawczych. Posiadam pełnię praw rodzicielskich (praw do opieki), a podane dane osobowe moje i dziecka są zgodne ze stanem faktycznym. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem obowiązującym w Akademii Piłkarskiej „GOAL” i akceptuję wszystkie jego punkty. (regulamin dostępny na stronie internetowej ().

Oświadczam, że zgodnie z regulaminem będę uiszczał/a składkę członkowską w ustalonej kwocie do 10 dnia każdego miesiąca.

(dane do przelewu : Akademia „Goal”, 60109023720000000133699676

Tytułem-(składka członkowska, , imię i nazwisko dziecka,miesiąc).

2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych swoich oraz swojego dziecka jedynie do celów statystycznych Akademii Piłkarskiej „GOAL” a także wizerunku (w tym zdjęcia, nagrania video) dziecka do celów marketingowych Akademii Piłkarskiej „GOAL”.

3.Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez Akademię Piłkarską Goal do przesłania mi informacji o nowych ofertach lub w celach marketingowych zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r

..........................................................

(data, miejscowość, czytelny podpis rodzica/opiekuna

Wiadomości (utwórz nową)